• icon1. Nilüfer Sk. No:5, 16369 DOSAB/Bursa
  • iconinfo@ertev.org

Ermetal Teknolojik Eğitimler Vakfı

icon

Bize Ulaşın

+90 224 280 20 00

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Ermetal Şirketler Grubu bünyesinde; 4. Sanayi Devrimi, yerli üretim ve girişimcilik ekosistemlerine yönelik eğitim ve alt yapı desteği sunmak amacıyla hayata geçirilen Ermetal Teknolojik Eğitimler Vakfı (ERTEV), 40 yıllık tecrübenin üretici gücünden beslenen bir eğitim teknolojileri platformudur.
About

Misyon

Dijital dönüşüm ve otomasyon süreçlerine bağlı olarak ortaya çıkan yeni teknolojileri her yaştan bireyle tanıştırmak ve iş dünyasının ihtiyaçlarına göre mesleki ve teknik becerileri geliştirerek istihdama katkıda bulunmak.


Vizyon

Teknolojik eğitim ve aydınlık gelecek yolunda değişen dünyanın değişen becerilerine uyumlu nesiller yetiştirmek.NEDEN?

Ertev ve Eğitim

ERTEV, dijital dönüşüm ve otomasyon süreçlerine bağlı olarak ortaya çıkan yeni teknolojilerin verimli bir şekilde kullanılması için her yaştan bireyin mesleki ve teknik becerilerini geliştirmektedir.

NASIL?

Çalışıyoruz

Değişen dünyanın değişen becerilerine uyumlu bireyler yetiştirme vizyonu ile çalışmalarını sürdüren vakfımız, 7’den 70’e herkes için eğitim odaklı projeler gerçekleştirmektedir.

NE ZAMAN?

Başladık

4. Sanayi Devrimi, yerli üretim ve girişimcilik ekosistemlerine yönelik eğitim ve kapasite geliştirmek amacıyla Sayın Fahrettin GÜLENER tarafından 2018 yılında hayata geçirilen ERTEV, Ermetal Şirketler Grubu'nun 47 yıllık tecrübesinin üretici gücünden beslenen bir teknolojik eğitim platformudur.

6000+

Üzerinde kişiye mesleki eğitim verdik

120+

Kişiye aktif eğitim veriyoruz

6000+

Kişiyi firmalarda istihdam sağladık

15+

Kurum ve MEB destekliyor